Alergická rýma – při pálení očí a svědění nosu pomůže Livostin body { margin-top:0 !important; padding-top:0 !important; min-width:800px !important; } .wb-autocomplete-suggestions { text-align: left; cursor: default; border: 1px solid #ccc; border-top: 0; background: #fff; box-shadow: -1px 1px 3px rgba(0,0,0,.1); position: absolute; display: none; z-index: 2147483647; max-height: 254px; overflow: hidden; overflow-y: auto; box-sizing: border-box; } .wb-autocomplete-suggestion { position: relative; padding: 0 .6em; line-height: 23px; white-space: nowrap; overflow: hidden; text-overflow: ellipsis; font-size: 1.02em; color: #333; } .wb-autocomplete-suggestion b { font-weight: bold; } .wb-autocomplete-suggestion.selected { background: #f0f0f0; } Mar APR Jun 19 2010 2011 2012 48 captures 19 Apr 2011 – 24 Mar 2016 About this capture COLLECTED BY Organization: Alexa Crawls Starting in 1996, Alexa Internet has been donating their crawl data to the Internet Archive. Flowing in every day, these data are added to the Wayback Machine after an embargo period. Collection: Alexa Crawls Starting in 1996, Alexa Internet has been donating their crawl data to the Internet Archive. Flowing in every day, these data are added to the Wayback Machine after an embargo period. __wm.bt(550,27,25,2,”web”,”http://www.zivotsalergii.cz:80/alergicka-ryma.html”,”2011-04-19″,1996); ®.

Alergická rýma - při pálení očí a svědění nosu pomůže Livostin

Pylová sezónaNa jaké pyly si dát pozor?

Alergická rýmasvědění a pálení nosu...

Alergické astmaKdyž alergie vyústí v astma.

Pálení očíčervené oči, svědění očí..

Léčba alergieJak se alergii bránit?

Trápí vás rýma, kašel, pálení a svědění očí či nosu? Míváte často ucpaný nos? Pak Vás zřejmě trápí alergie.

Alergie postihuje každý rok stále více lidí. Někteří odborníci dokonce trvdí, že se alergie v průběhu života projeví u každého druhého člověka na zemi.Nečekejte na první projevy alergie - vyzbrojte se léčivým přípravkem Livostin®.

Livostin® - okamžitá úleva od příznaků alergie.

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější druhy alergií - pylová alergie, alergie na zvířata, alergie na roztoče, alergie na plísně.

Dětská alergie - projevy dětské alergie, jak jí předcházet, jaké léky používat.

Diagnóza alergie - Jak lékař pozná, že rýma, pálení očí či svědění nosu jsou příznakem alergie?

Zánět spojivek, červené oči, pálení očí a svědění očí jsou také přiznakem alergie.

Alergická rýma aneb, když už se nejedná o obyčejnou rýmu.

Alergie na zvířata - alergie na kočky a alergie na psy.

Alergie na potraviny - jídelníček alergika.

Alergie na léky se může projevit kdykoli. Dejte pozor na správné léky.

ALERGICKÁ RÝMA - SVĚDĚNÍ A PÁLENÍ NOSU

Jak si usnadnit život s alergickou rýmou. Časté svědění nosu zavání alergií a není rýma jako rýma.

Nosní sprej Livostin® pomáhá při alergické rýmě.K zimnímu období rýma coby projev nastydnutí patří. Pro 16 % obyvatel České republiky je však úporné svědění nosu, vodnatá rýma, nebo naopak pocit ucpaného nosu, časté kýchání a věčně červené oči stav takřka setrvalý. Jedná se o sezonní, v horším případě chronickou alergickou rýmu.

Alergie se řadí k civilizačním onemocněním, které sužuje stále větší počet obyvatel, a to v celosvětovém měřítku. Navíc se rozrůstá škála látek, na které imunitní systém alergiků zareaguje jako na vážnou hrozbu, přestože jde o vcelku nevinné podněty.

Mezi nejčastější alergie patří:

- alergie na domácí zvířata – především alergie na kočky a psy

Příčiny alergie nejsou dosud známé, ale odborníci se přiklánějí k názoru, že náchylnost k alergické reakci je vrozená. V kontaktu s alergeny organizmus v nadměrném množství tvoří protilátky a uvolňuje histamin. Tyto protilátky jsou zodpovědné za nepříjemné projevy alergie, které není radno podceňovat. Obecně platí, že pokud Vás opakovaně sužuje kýchání, svědění nosu, vodnatý výtok, případně nosní neprůchodnost, zřejmě máte alergickou rýmu.

Pokud uvedené příznaky trvají víc než hodinu denně po většinu roku, může to být již chronická alergická rýma. Diagnózu pochopitelně stanoví lékař na základě odborných vyšetření.

Je zapotřebí si uvědomit, že alergická rýma není banalita, nýbrž onemocnění. Zázračný prostředek, který by si dokázal jednou provždy s alergií poradit, sice prozatím neexistuje, nicméně antialergika nové generace příznaky alergie výrazně zmírňují.

Při alergické rýmě Vám pomůže nosní sprej Livostin®. Livostin® potlačuje svědění, pálení v nose, kýchání i vodnatý výtok. Působí přímo v místě obtíží a jeho účinky jsou dlouhodobé. Nezpůsobuje ospalost, což přivítají hlavně řidiči. Vzhledem k tomu, že alergickou rýmu obvykle provázejí oční obtíže jako jsou pálení, svědění, nadměrné slzení, podrážděné, červené oči s rozšířenými žilkami a opuchlými víčky, zánět spojivek apod., dobře poslouží rovněž i oční kapky Livostin®. Livostin® je dostupný bez lékařského předpisu a léčivé přípravky Livostin® oční kapky a Livostin® nosní sprej jsou částečně hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

V kombinaci s dodržováním jistých zásad je naděje, že si alergici usnadní život. Hlavní je vyhýbat se alergenům. V domácím prostředí to obnáší vytvořit vhodné mikroklima – snížit prašnost, zajistit optimální vlhkost vzduchu (40–50 %) i teplotu (20–22 °C). Bohužel je nutné zapomenout na domácí mazlíčky, a to nejen psy a kočky, ale i exotické ptactvo a hlodavce. Péřové přikrývky i polštáře by měly nahradit výrobky z dutého vlákna. Zvláštní pozornost věnujte kobercům. Platí pravidlo „nejlepší koberec, žádný koberec“. Pobyt venku je pak zapotřebí přizpůsobit speciálnímu zpravodajství o koncentraci pylů v ovzduší. A pozor, pro pacienty, které trápí alergická rýma, je nesmírně rizikové kouření!

Léčivé přípravky Livostin® obsahují levokabastin-hydrochlorid.

Livostin®, nosní sprej, suspenze. Nosní podání. Livostin®, oční kapky, suspenze. Oční podání.

Před použitím pročtěte pečlivě příbalovou informaci.

McNeil Products Limited, Maidenhead, Velká Británie.

Místní zástupce: Johnson & Johnson s.r.o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, tel. 227 012 111

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *